pkin-wycieczki.pl

Pod tym adresem internetowym (pkin-wycieczki.pl) możemy za DARMO przygotować dla CIEBIE stronę, która zdobędzie Ci klientów.

Często zadawane pytania

1. Jakie domeny można wydzierżawić?

Wynajmowane serwisy WWW znajdują się pod tak zwanymi domenami generycznymi, czyli takimi, które są złożone ze fraz kluczy, najczęściej wyszukiwanych przez użytkowników potrzebujących usług lokalnych, paznokcie Szczecin, biuro rachunkowe Wrocław. Takie domeny dużo łatwiej zapamiętać, a serwisy z takimi nazwami są prostsze w optymalizacji pod wyszukiwarki.


2. Nie widzę adresu dla siebie? Co możecie dla mnie zrobić?

Powiedz nam, czym się zajmujesz, a znajdziemy na pewno pasujący adres, zawierającą najważniejsze frazy kluczowe. Tylko zadzwoń do nas!


3. Posiadam już swój serwis internetowy, po co mi kolejna witryna online?

W Internecie od przybytku głowa nie boli, pod warunkiem, że wszystko robione jest z głową. Dlatego polecamy posiadanie dwóch, nawet kilku serwisów WWW.


4. Ile kosztuje przedłużenie adresu?

We współpracy z nami takie formalności nie istnieją! Klient uiszcza jedynie miesięczny abonament za serwis, w którym zawiera się także przedłużenie domeny, hostingu i innych spraw, którymi nie musisz się martwić. Żadnych innych opłat rocznych, żadnych innych formalności na głowie. Tylko co miesiąc czynsz.


5. Jak powstają treść dla serwisów klientów?

najistotniejszym elementem serwisu są jej treści, a właściwie ich struktura i język. By zatem opracować treści, potrzebujemy jak najwięcej informacji o Twojej działalnośći. Tylko w taki sposób znajdziemy sprawy, które zaciekawią potencjalnych klientów. Służy nam do tego wypełniona przez Ciebie ankieta. Resztą zajmiemy się samodzielnie: tworzymy treści, by były interesujące dla klientów, ale i spełniały kryteria dopadowania strony w wyszukiwarce interenetowej. Zapewniamy treści dopasowane do stylu Twojej działalności, walory marketingowe i poprawność językową.


6. Skąd czerpiecie wykorzystane na serwisach zdjęcia?

Korzystamy zdjęcia z największych internetowych baz zdjęć. Oczywiście możesz przekazać nam swoje zdjęcia, pod warunkiem że masz do nich pełne prawa autorskie, oraz że są dobrej jakości.


7. Co mogę przerobić w przygotowanym dla mnie serwisie internetowym?

Dajemy klientom przygotowaną przez nas stronę z prośbą o akceptację. Masz 2 tygodnie na przekazanie wszelkich sugestii. Bezpłatnie dokonamy zmian serwis.


8. Do kogo jest adresowana ta propozycja?

Obsługujemy głównie (ale nie tylko) małe i bardzo małe firmy działające na określonym obszarze geograficznym (np. miasto). Bardzo znaczącą grupę naszych klientów stanowią także lekarze. To właśnie takie przedsiębiorstwa najczęściej potrzebują marketingowego wsparcia, gdyż nie stać ich na zatrudnienie specjalisty.


9. Czy zawsze muszę wynajmować domenę od Headway?

Zleceniodawca może zaproponować własny swojej strony WWW, jaki my zarejestrujemy lub przejmiemy. Nasza firma musi być abonentem domeny.


10. Czy mogę ustawić inną domenę na wynajmowany serwis?

Tak, jest to możliwe. Na pewno wyjaśnimy, jak to bezproblemowo wykonać.


11. Kto pisze treści na serwisach?

Za stworzenie tekstów na strony internetowe dla naszych klientów jest odpowiedzialna profesjonalna redakcja, składająca się z copywriterów – to specjaliści od wymyślania tekstów promocyjnych z przeznaczeniem do Internetu.


12. W jaki sposób zgłaszać zmiany na stronie?

Gdy tylko potrzebujesz zmiany na swojej stronie, wyślij zgłoszenie swojemu opiekunowi lub po prostu na ogólny adres mail: kontakt@headway.pl.


Wiele firm jest już z nami!