pkin-wycieczki.pl

Pod tym adresem internetowym (pkin-wycieczki.pl) możemy za DARMO przygotować dla CIEBIE stronę, która zdobędzie Ci klientów.

Często zadawane pytania

1. Jakie domeny można wynająć?

Wynajmowane serwisy WWW są dostępne pod tak zwanymi domenami generycznymi, czyli takimi, które składają się ze fraz kluczowych, najczęściej wpisywanych przez internautów potrzebujących usług lokalnych, fryzjer Kraków. Tego typu adresy znacznie łatwiej zapamiętać, a strony z takimi nazwami są prostsze w pozycjonowaniu.


2. Nie znalazłem domeny dla swojej firmy? Jak możecie mi pomóc?

Powiedz nam, czym się zajmujesz, a znajdziemy na pewno stosowną domenę, zawierającą najważniejsze słowa klucze. Tylko napisz do nas!


3. Posiadam już swoją stronę WWW, po co mi kolejna strona?

W sieci od przybytku głowa nie boli, pod warunkiem, że wszystko robione jest z rozsądkiem. Dlatego rekomendujemy posiadanie dwóch, nawet kilku serwisów WWW.


4. Jaki jest koszt przedłużenia domeny?

W naszym systemie takie koszty nie istnieją! Płacisz tylko co miesiąc abonament za serwis, w którym zawiera się także przedłużenie domeny, hostingu i innych spraw, którymi nie musisz się przejmować. Żadnych innych opłat rocznych, żadnych innych formalności na głowie. Jedynie co miesiąc abonament.


5. Jak piszecie teksty dla serwisów klientów?

Najważniejszym serwisu są jej treści, a właściwie ich struktura i język. By zatem opracować teksty, musimy mieć jak najwięcej informacji o Twojej usługach. Tylko w ten sposób znajdziemy punkty, które zaciekawią przyszłych czytelników. Służy nam do tego analiza wypełnionej ankiety. Resztą zajmiemy się samodzielnie: tworzymy teksty, by były interesujące dla klientów, ale i realizowały kryteria dopadowania strony w Google. Zapewniamy teksty dostosowane do stylu Twojej działalności, walory marketingowe i poprawność językową.


6. Skąd pochodzą prezentowane na serwisach zdjęcia?

Stosujemy ilustracje z najpopularniejszych internetowych stocków zdjęć. Oczywiście możesz przesłać naszej firmie swoje fotografie, jeśli posiadasz do nich pełne prawa autorskie, oraz mają odpowiednią jakość.


7. Co mogę przerobić w opracowanym dla mnie WWW?

Oddajemy klientowi wykonaną przez nasz zespół stronę WWW z prośbą o potwierdzenie odbioru. Masz 2 tygodnie na spisanie wszelkich uwag. Bezpłatnie zmienimy serwis.


8. Do kogo jest adresowana ta propozycja?

Obsługujemy głównie (ale nie tylko) małe i bardzo małe firmy działające na określonym obszarze geograficznym (np. miasto). Bardzo znaczącą grupę naszych odbiorców stanowią również lekarze. To właśnie tego typu firmy zazwyczaj potrzebują pomocy w markeitngu, gdyż nie stać ich na zatrudnienie specjalisty.


9. Czy zawsze muszę wynajmować domenę od Headway?

Zleceniodawca może zasugerować inny adres swojego serwisu, który my zarejestrujemy lub przejmiemy. Headway musi być abonentem adresu strony.


10. Czy mogę ustawić inny adres na wynajmowany serwis?

Tak, jest to możliwe. Chętnie wytłumaczymy, jak to sprawnie zrobić.


11. Kto pisze treści na serwisach?

Za stworzenie tekstów na serwisy internetowe dla naszych klientów jest odpowiedzialna profesjonalna redakcja, złożona z copywriterów – to specjaliści od tworzenia przekazów reklamowych z przeznaczeniem do Internetu.


12. Jak mogę zgłaszać aktualizacje na serwisie?

Gdy tylko potrzebujesz poprawki na stronie WWW, napisz zgłoszenie swojemu opiekunowi lub po prostu na ogólny adres mail: kontakt@headway.pl.


Wiele firm jest już z nami!